Névnap

2017. szeptember 22. Péntek
Móric

 
A Nap kel 06:36-kor,
nyugszik 18:49-kor.
 

 
Holnap
Tekla, Lina
napja lesz.

Alternative flash content

Requirements

Látogatószámláló

Ma1
Tegnap1
Hét5
Hónap22
Összes16033

19 vendég és 0 tag van jelen


 

Pálfy-Vízügyi sporteredmények
2011/2012. november-február

November 20-án 8 lelkes fiúval vett részt tagintézményünk a Belépés Nemcsak Tornacipőben sorversenyen, ahol a 7. helyet sikerült megszerezni.

November 22-én Kosárlabda csapatunk a Városi Diákolimpia döntőjében 2. helyezést ért el.

  • Czakó Martin
  • Horgos Tamás 9.d
  • Kosztyú Balázs 12.b
  • Schönborn Tamás 12.c
  • Ulviczki Ádám

November 23-án Floorball Diákolimpia Területi döntőn a 8. helyen végeztünk.

  •  Kecső Kristóf 12.d
  • Takács Dávid 11.c
  • Kiss Ádám 11.c
  • Gőz Zoltán 11.a
  • Hatvani Péter 2/14.a
  • Laczik Márk 9.e

              

Január 29-én Szegeden rendezték meg a Tollaslabda Diákolimpia területi döntőn:

  • Dékány Gábor 11.e                2. hely  /tovább jutott az országos döntőbe/
  • Csáki Réka 10.a                     2. hely  /nem tovább jutott az országos döntőbe/

 Január 27-én sakkosaink mérték össze tudásukat az egyéni Sakk Diákolimpia megyei döntőjén:

  • Kiss Tamás 11.e                     5. hely
  • Izbéki Ádám 10.e
  • Tóth László Márk 10.c
  • Virág Tamás 2/14.a

     

A Futsal Diákolimpia Városi döntőjén csapatunk az 5. helyet szerezte meg.

  • Beke Lajos 10.d
  • Draskóczi Péter 12.d
  • Kocsis Sándor 2/14.a
  • Kormos Gergő
  • Veréb Viktor 12.d
  • Veréb Dániel 12.d
  • Ladányi Patrik 10.e
  • Lendvai Arnold 9.b
  • Mihályi Dominik
  • Tóth Péter

December 7-én az Úszás Diákolimpia Városi-megyei döntőjén az alábbi eredmények születtek:

  • Csajbók Anett 11.b    100 m gyors    „A” kat. városi-megyei          1.hely
                                   100 m hát        „A” kat. városi-megyei         1. hely
  • 4X50 m fiú gyorsváltó „A” kat. városi         3. hely
  • B. Nagy Dávid 10.c
  • Sike Zsolt 10.e
  • Bodnár Zsolt 11.c
  • Kiss Ádám 11.c
  • Kiss Ádám 11.c          100 m fiú pillangó „A” kat. városi                3. hely
  • Kiss Ádám 11.c          100 m fiú gyors „A” kat. városi                    3. hely
  • B. Nagy Dávid 10.c   100 m fiú mell „A” kat. városi                      3. hely

 Január 22-én Újszászon Megyei Tollaslabda Diákolimpián vettünk részt:

  • Dékány Gábor 11.e                2. hely  /tovább jutott a területi döntőbe/
  • Csáki Réka 10.a                     2. hely  /tovább jutott a területi döntőbe/
  • Oláh Árpád 10.a                    nem jutott tovább
  • Dora Márton 9.e                     nem jutott tovább
  • Menyhárt Katalin 11.a           nem jutott tovább
  • Gőz Zoltán 11.a                     nem jutott tovább

        

                 

 

   

Copyright © 2012 SZOLMUSZ Pálfy-Vízügyi Tagintézmény. Minden jog fenntartva. | Impressum