Névnap

2017. szeptember 22. Péntek
Móric

 
A Nap kel 06:36-kor,
nyugszik 18:49-kor.
 

 
Holnap
Tekla, Lina
napja lesz.

Alternative flash content

Requirements

Látogatószámláló

Ma1
Tegnap1
Hét5
Hónap22
Összes16033

17 vendég és 0 tag van jelen


Sport

 T O L L A S L A B D A

Március másodikán lezajlott a Tollaslabda Diákolimpia Területi Döntő Bordányban.
A három tanuló közül, aki kvalifikálta magát a versenyre, ketten az országosra is továbbjutottak.
Eredmények:

Dékány Gábor 12. E II. helyezés
Csáki Réka  11. A III. helyezés   
Dora Márton  10. E IV. helyezés 

A sikerekhez gratulálunk!

 


 

2013. január 27-én került sor a Tollaslabda Megyei Diákolimpia versenyére Újszászon. A Pálfy- Vízügyi Tagintézményt 11 fő képviselte, melyből:

V. helyezést értek el:

Ökrös Teréz     (9. a)
Jánosi Dávid     (9. e)
Oláh Árpád       (11. a)

III. helyezést értek el:

Csáki Réka        (11. a)
Dora Márton    (10. e)

I. helyezést ért el:

Dékány Gábor   (12. e)

 

Az első három helyezett tanuló jogot szerzett, hogy 2013. március 2-án képviselje iskolánkat a Tollaslabda Területi Diákolimpián Bordányban

Eddigi sikereikhez gratulálunk!


Fontos:

Letölthető az igazolás a mindennapos testnevelés kiváltásához.

Letöltés itt!


 

Tisztelt Szülők!


 Azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy a személyi jövedelemadó 1 %-ának felhasználásáról való döntési jogukkal élve szíveskedjenek támogatni a tanulóink számára létrehozott szervezetet.
 Ebben az évben is lehetőség van arra, hogy a rendelkező nyilatkozat alapján ez az összeg a Szolnoki Műszaki Diáksport Egyesület számlájára kerüljön.
 A Szolnoki Műszaki DSE adószáma: 19227117-1-16
 Az SZJA 1 %-ából összegyűlt pénzből a DSE a testnevelési órák és tömegsport foglalkozások eszközeinek bővítését és felújítását, valamint a versenyeztetési, túrázási feltételek javítását kívánja megoldani.
 Nagy segítséget jelentene, ha az SZJA 1 %-ával a mi diákjainkat támogatná.
 Segítségüket diákjaink nevében is köszönjük!

 

 


Pálfy-Vízügyi sporteredmények
2011/2012 szeptember- október

Szeptember 22-24-én Tiszaligeti Napok sportrendezvényen vettünk részt közel 100 diákkal, ahol az alábbi szép eredményeket értük el:

 

  • Zsinórlabda lány: 1.hely
  • Röplabda lány: 9.hely
  • Röplabda fiú: 5. hely
  • Kosárkabda lány: 6. hely
  • Kosárlabda fiú: 6. hely
  • Streetball: 2. hely
  • Akadályverseny lány: 3. hely
  • Akadályverseny fiú: 9. hely
  • Floorball: 3. hely
  • Sakk: 5. hely
  • Fekvenyomó verseny: 3. hely
  • Kispályás labdarúgás 1. csapat: nem jutott tovább
  • Kispályás labdarúgás 2. csapat: nem jutott tovább

 


 

Pálfy-Vízügyi sporteredmények
2011/2012. november-február

November 20-án 8 lelkes fiúval vett részt tagintézményünk a Belépés Nemcsak Tornacipőben sorversenyen, ahol a 7. helyet sikerült megszerezni.

November 22-én Kosárlabda csapatunk a Városi Diákolimpia döntőjében 2. helyezést ért el.

  • Czakó Martin
  • Horgos Tamás 9.d
  • Kosztyú Balázs 12.b
  • Schönborn Tamás 12.c
  • Ulviczki Ádám

November 23-án Floorball Diákolimpia Területi döntőn a 8. helyen végeztünk.

  •  Kecső Kristóf 12.d
  • Takács Dávid 11.c
  • Kiss Ádám 11.c
  • Gőz Zoltán 11.a
  • Hatvani Péter 2/14.a
  • Laczik Márk 9.e

              

Január 29-én Szegeden rendezték meg a Tollaslabda Diákolimpia területi döntőn:

  • Dékány Gábor 11.e                2. hely  /tovább jutott az országos döntőbe/
  • Csáki Réka 10.a                     2. hely  /nem tovább jutott az országos döntőbe/

 Január 27-én sakkosaink mérték össze tudásukat az egyéni Sakk Diákolimpia megyei döntőjén:

  • Kiss Tamás 11.e                     5. hely
  • Izbéki Ádám 10.e
  • Tóth László Márk 10.c
  • Virág Tamás 2/14.a

     

A Futsal Diákolimpia Városi döntőjén csapatunk az 5. helyet szerezte meg.

  • Beke Lajos 10.d
  • Draskóczi Péter 12.d
  • Kocsis Sándor 2/14.a
  • Kormos Gergő
  • Veréb Viktor 12.d
  • Veréb Dániel 12.d
  • Ladányi Patrik 10.e
  • Lendvai Arnold 9.b
  • Mihályi Dominik
  • Tóth Péter

December 7-én az Úszás Diákolimpia Városi-megyei döntőjén az alábbi eredmények születtek:

  • Csajbók Anett 11.b    100 m gyors    „A” kat. városi-megyei          1.hely
                                   100 m hát        „A” kat. városi-megyei         1. hely
  • 4X50 m fiú gyorsváltó „A” kat. városi         3. hely
  • B. Nagy Dávid 10.c
  • Sike Zsolt 10.e
  • Bodnár Zsolt 11.c
  • Kiss Ádám 11.c
  • Kiss Ádám 11.c          100 m fiú pillangó „A” kat. városi                3. hely
  • Kiss Ádám 11.c          100 m fiú gyors „A” kat. városi                    3. hely
  • B. Nagy Dávid 10.c   100 m fiú mell „A” kat. városi                      3. hely

 Január 22-én Újszászon Megyei Tollaslabda Diákolimpián vettünk részt:

  • Dékány Gábor 11.e                2. hely  /tovább jutott a területi döntőbe/
  • Csáki Réka 10.a                     2. hely  /tovább jutott a területi döntőbe/
  • Oláh Árpád 10.a                    nem jutott tovább
  • Dora Márton 9.e                     nem jutott tovább
  • Menyhárt Katalin 11.a           nem jutott tovább
  • Gőz Zoltán 11.a                     nem jutott tovább

        

                 

 


 

Pálfy-Vízügyi sporteredmények
2011/2012. március-június

 

- Március 3-án 8 a Széchenyi István Gimnáziumban Terematlétika versenyen vett részt tagintézményünk, ahol

Pászti Edina (12.a) tömöttlabda dobásban és magasugrásban 2. helyet , súlylökésben a 3. helyet sikerült megszereznie,

ingafutásban Boros Zoltán (12.c)  2. helyezett,

 Móra Dániel (10. e) pedig  3. helyezett lett.

A csapat többi tagja is kitett magáért, hiszen minden versenyszámban rajthoz álltak és képviselték iskolánkat.

 

- Március 8-án Lábtoll-labda megyei diákolimpián szerepelt csapatunk, méghozzá igen szép eredménnyel:

V. korcsoport:

3-as verseny: Farkas Martin (9. c), Fekete Sándor (9. c), Ágotai Olivér (9.e)  1. hely

VI. korcsoport:

3-as verseny: Joó Richárd (12.e), Ráski, Harsányi (Baross tagint.) 1. hely

Egyéniben: Joó Richárd (12.e) 3. hely

         

- Március 27-28-án Floorball Városi Amatőr Bajnokságon szerepeltünk, ahol a 7. és a 11. helyen végeztünk.

  • Kecső Kristóf 12.d
  • Takács Dávid 11.c
  • Kiss Ádám 11.c
  • Gőz Zoltán 11.a
  • Urbán Gergő 9.a
  • Laczik Márk 9.e
  • Tápai Nándor 9.e
  • Purkalt Tamás 9.a

       

- Március 28-án Baross kupa Városi Fekvenyomó Bajnokságon vettünk részt.

 

  • Beke Máté (12.e)        1. hely
  • Bali Zsolt (11.a)         4. hely

- Május 2-3-án az Atlétika Megyei Diákolimpia döntőjén az alábbi eredmények születtek:

  • Nagy Ákos 11. e        100 m              3. hely                       
                                     
    Magasugrás     2. hely
  • Sike Zsolt 10.e           1500 m            4. hely
                                    3000 m            2. hely
  • Kárpáti Eszter 9.a      200 m              3. hely
                                    Távolugrás      2. hely
  • Kárpáti Evelin 9.a      Távolugrás      3. hely

        

                                          

                                

 

   

Copyright © 2012 SZOLMUSZ Pálfy-Vízügyi Tagintézmény. Minden jog fenntartva. | Impressum