Névnap

2017. szeptember 22. Péntek
Móric

 
A Nap kel 06:36-kor,
nyugszik 18:49-kor.
 

 
Holnap
Tekla, Lina
napja lesz.

Alternative flash content

Requirements

Látogatószámláló

Ma1
Tegnap1
Hét5
Hónap22
Összes16033

39 vendég és 0 tag van jelen


Tanulmányi verseny eremények

Szolnoki Műszaki Szakközép-és Szakiskola

Pálfy-Vízügyi Tagintézmény

 

SZAKMAI ÉS EGYÉB TANULMÁNYI VERSENYEKEN HELYEZÉST ELÉRT TANULÓK

2013/2014. tanév

 

Versenyző neve:

Osztály

Verseny megnevezése:

Szakma/tantárgy neve:

Elért helyezés:

Felkészítő tanár:

Somogyi Tamás

Kovács Ádám Zoltán

2/14.D

 XXI .Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny (csapat)

 

Elektronika-elektrotechnika

Csapat 3.

Bagi Gábor

Farkas Norbert

Izbéki Ádám

12.E

DEIK programozó csapatverseny

 

5.

Kovács Gergely

Király József

Récsányi Előd

Barta Dániel

Csáki Réka

12.A

SZTE Szent- Györgyi tanulmányi verseny

 

3.

Liptákné Drávucz Katalin

Király József

12.A

SZÉTV döntő

Vegyipari alapismeretek

2.

Terjékiné Tóth Edit

Bodor Mónika

12.A

SZÉTV döntő

Vegyipari alapismeretek

9.

Terjékiné Tóth Edit

Bartók Viktor

12.A

SZÉTV döntő

Vegyipari alapismeretek

13.

Terjékiné Tóth Edit

Koch Márk

12.B

SZÉTV döntő

környezetvédelem- vízgazdálkodási alapismeretek

2.

Mohácsi Csilla

Válentiné Báldos Éva

Vajda Dóra

12.B

SZÉTV döntő

környezetvédelmi- vízgazdálkodási alapismeretek

9.

Mohácsi Csilla

Válentiné Báldos Éva

Bede Martin Milán

12.E

SZÉTV

informatika

16.

Englert Ervin

Izbéki Ádám

12.E

SZÉTV

informatika

18.

Englert Ervin

Kovács Ádám Zoltán

2/14.D

OSZTV döntő

Automatikai technikus

3.

Bagi Gábor

Czakó Levente

2/14.B

OSZTV döntő

Környezetvédelmi technikus

2.

Erdeiné Csontos Margit

Szekeres  Erzsébet

Válentiné Báldos Éva

Mohácsi Csilla

Gerhát Renáta

2/14.B

OSZTV döntő

Környezetvédelmi technikus

3.

Erdeiné Csontos Margit

Szekeres  Erzsébet

Válentiné Báldos Éva

Mohácsi Csilla

Zsidó Tamás

2/14.A

OMTV

vegyipari technikus

1.

Skalszky László

Frank Attila

Csákné Nagy Katalin

Csekő Richárd

2/14.A

OMTV

vegyipari technikus

2.

Skalszky László

Frank Attila

Csákné Nagy Katalin

Hajnal-Papp Zoltán

 

Tóth László Márk

12.C

Pattantyús Országos Számítógépes Nyomtatott Áramkör Tervező Verseny

Elektronika-elektrotechnika

csapat 3.

Dombovári Mátyás

Tóth László Márk

 

12.C

Pattantyús Országos Számítógépes Nyomtatott Áramkör Tervező Verseny

Elektronika-elektrotechnika

egyéni 3.

Dombovári Mátyás

Récsányi Előd Gábor

10.B

„Gondolkodj Ökosan!” országos környezetvédelmi verseny (KÖRPI)

környezetvédelem- vízgazdálkodás

2.

Surman Pál

Szekeres Erzsébet

Válentiné Báldos Éva

Fekete Máté

10.B

„Gondolkodj Ökosan!” országos környezetvédelmi verseny (KÖRPI)

környezetvédelem- vízgazdálkodás

3.

Surman Pál

Szekeres Erzsébet

Válentiné Báldos Éva

Bajusz Olívia

10.B

„Gondolkodj Ökosan!” országos környezetvédelmi verseny (KÖRPI)

környezetvédelem- vízgazdálkodás

5.

Surman Pál

Szekeres Erzsébet

Válentiné Báldos Éva

Csesznik Bence

10.B

„Gondolkodj Ökosan!” országos környezetvédelmi verseny (KÖRPI)

környezetvédelem- vízgazdálkodás

6.

Surman Pál

Szekeres Erzsébet

Válentiné Báldos Éva

Bodor Mónika

Király József

Lengyel Bence

Csáki Réka

12.A

Hlavay József orzságos környezettudományi és műszaki diákkonferencia

vegyipari szakmacsoport

csapat 7.

Terjékiné Tóth Edit

Hornyák Levente

Récsányi Előd

Fekete Máté

10.B

Avram Hersko Természettudományi Verseny

környezetvédelem- vízgazdálkodás

különdíj

Surman Pál

Barta Barna Balázs

 

10.A

Irinyi János Országos Kémia Verseny döntő II kat.

Kémia

4.

Terjékiné Tóth Edit

Bontovics János

9.C

Irinyi János Országos Kémia Verseny

döntő III. kat

Kémia

8.

Terjékiné Tóth Edit

Bagi László

Seres Armand János

12.C

XIV. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny

 Ütő együttesek kategória

 

 

Barta Barna Balázs

10.A

Német Nyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló

vegyipar

2.

Kenyeres Ildikó

Nyerges Bence

10.A

Német Nyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló

Vegyipar

3.

Kenyeres Ildikó

Kalmár Gergely

10.A

Német Nyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló

Vegyipar

4.

Kenyeres Ildikó

Fehér Valéria

10.A

Német Nyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló

Vegyipar

7.

Kenyeres Ildikó

Takács Dávid

Bozorádi János

Guti Tivadar

Hajnal-Pap Zoltán

2/14.Ce

11.C

11.C

12.C

Katasztrófavédelmi Ifjúsági verseny

megyei

3.

Sipos Emőke Kitti

Balog Lajos

9.C

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

2.

Csákné Nagy Katalin

Munkácsi Zoltán

9.E

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

3.

Mohácsi Ottó

Bontovics János

9.C

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

4.

Csákné Nagy Katalin

Juhász Kristóf

9.E

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

5.

Mohácsi Ottó

Berdó Kristóf

11.E

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

4.

Raberné Kulin Erika

Barta Barna Balázs

10.A

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

1.

Raberné Kulin Erika

Gönczi Bence

10.C

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

2.

Csákné Nagy Katalin

Ádám Zsolt

11.E

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

3.

Raberné Kulin Erika

Izbéki Ádám

12.E

Holló András Fizika- verseny megyei forduló

megyei

3.

Mohácsi Ottó

Juhász Anna

9.A

Zrínyi Ilona matematika verseny

 

1.

Mohácsi Ottó

Makai Kamilla

9.A

Zrínyi Ilona matematika verseny

 

2.

Mohácsi Ottó

Rácz Gergő

10.A

Megyei történelmi verseny

megyei

1.

Kozma Csaba

Balogh Balázs

10.C

Megyei történelmi verseny

megyei

2.

Kozma Csaba

Gönczi Bence

10.C

Megyei történelmi verseny

megyei

3.

Kozma Csaba

Kalmár Gergely

10.A

Megyei történelmi verseny

megyei

4.

Kozma Csaba

Kovács Ádám

10.C

Megyei történelmi verseny

megyei

5.

Kozma Csaba

Makhajda Milán

11.A

Megyei történelmi verseny

megyei

5.

Kenyeres Ildikó

Barta Dániel

11.A

Megyei történelmi verseny

megyei

6.

Kenyeres Ildikó

Koch Márk

12.B

Megyei történelmi verseny

megyei

4.

Szűcs Anna

Maróti Máté

12.B

Megyei történelmi verseny

megyei

6.

Szűcs Anna

Király József

12.A

Megyei történelmi verseny

megyei

7.

Kenyeres Ildikó

Csáki Réka

12.A

Megyei történelmi verseny

megyei

8.

Kenyeres Ildikó

Izbéki Ádám

12.E

Megyei történelmi verseny

megyei

9.

Kenyeres Ildikó

Makai Tímea Kamilla

9.A

Bod Péter megyei könyvtárhasználati verseny

 

megyei

1.

Erdősné Márta Mária

Fehér Valéria

10.A

Bod Péter megyei könyvtárhasználati verseny

 

 

megyei

3.

Erdősné Márta Mária

Barta Barna Balázs

10.A

Mikola fizika verseny országos döntő

 

országos

4.

Raberné Kulin Erika

Várhalmi Sándor

11.E

Megyei matematika verseny

 

megyei

3.

Raberné Kulin Erika

Ádám Zsolt

11.E

Megyei matematika verseny

 

megyei

5.

Raberné Kulin Erika

Tóth Bernát

11.E

Megyei matematika verseny

 

megyei

8.

Raberné Kulin Erika

Izbéki Ádám

12.E

Megyei matematika verseny

 

megyei

2.

Mohácsi Ottó

Sike Zsolt

12.E

Megyei matematika verseny

 

megyei

3.

Mohácsi Ottó

Bontovics János

9.C

Irinyi János megyei kémia forduló III. kat.

 

megyei

1.

Terjékiné Tóth Edit

Bagi László

Bajári Tamás

9.C

Irinyi János megyei kémia forduló III. kat.

 

megyei

2.

Terjékiné Tóth Edit

Bagi László

Barta Barna Balázs

10.A

Irinyi János megyei kémia II. forduló II. c kat.

 

 

megyei

5.

Terjékiné Tóth Edit

Makai Tímea Kamilla

9.A

Irinyi János megyei kémia II. forduló I. c kat

 

megyei

19.

Csákné Nagy Katalin

Bagi László

Boros Petra

9.B

Irinyi János megyei kémia II. forduló I. c kat

 

 

megyei

20.

Terjékiné Tóth Edit

Bagi László

Balogh Lajos

9.C

megyei matematika verseny

 

megyei

1.

Bakó Ágnes

Barta Barna Balázs

10.a

megyei matematika verseny

 

 

megyei

2.

Bakó Ágnes

 

 

 

 

 

Subicz Kornél

10.D

megyei matematika verseny

 

megyei

2.

Földiné Pongrácz Krisztina

Erdei Gábor

10.a

megyei matematika verseny

 

 

megyei

5.

Bakó Ágnes

Balogh Balázs

10.C

megyei matematika verseny

 

megyei

7.

Földiné Pongrácz Krisztina

Bartók Viktor

12.a

 

megyei matematika verseny

 

megyei

4.

Bakó Ágnes

Balogh Lajos

9.c

Arany Dániel matematika verseny

 

 

iskolai forduló továbbjutott 1.

Bakó Ágnes

Makai Tímea Kamilla

9.A

megyei matematika verseny

megyei

3.

Mohácsi Ottó

Sike Zsolt

12.E

Budó Ágoston fizika verseny

országos

dicséret

Mohácsi Ottó

Kovács Gábor

10.C

megyei angol nyelvi verseny

megyei

3.

Kóródi Ágnes

Szabó Gyula

10.C

megyei angol verseny verseny

megyei

7.

Kóródi Ágnes

Koch Márk

Maróti Levente

Sütő Balázs

12.B

„Curie” Környezetvédelmi Verseny Országos Döntő

 

országos

13.

 

 

 

 

 

 

Szekeres Erzsébet

Koch Márk

Maróti Levente

Sütő Balázs

12.B

 

„Curie” Környezetvédelmi Verseny Területi Döntő

 

területi

1.

Szekeres Erzsébet

Barta Dániel

Kárpáti Evelin

Farkas Valentina

11.A

YPEF

 

40.

Sipos Emőke Kitti

Liptákné Drávucz Katalin

Nagy Imre

Nagy Margit

Őze Csilla

Erdélyi Bence

Báthori Barnabás

11.A

YPEF

 

44.

Sipos Emőke Kitti

Liptákné Drávucz Katalin

Nagy Imre

Nagy Margit

Kocséri Péter

Szedő Nóra

Ruska Cintia

11.B

YPEF

 

46.

Sipos Emőke Kitti

Liptákné Drávucz Katalin

Nagy Imre

Nagy Margit

Boros Petra

Szabó Attila

Baláti József

9.B

YPEF

 

56.

Sipos Emőke Kitti

Liptákné Drávucz Katalin

Nagy Imre

Nagy Margit

Kállai Krisztina

Hevesi Roland

Urbán Pap Tamás

11.B

YPEF

 

64.

Sipos Emőke Kitti

Liptákné Drávucz Katalin

Nagy Imre

Nagy Margit

Mészáros Fruzsina

Fekete Máté

Récsányi Előd

10.B

YPEF

 

70.

Sipos Emőke Kitti

Liptákné Drávucz Katalin

Nagy Imre

Nagy Margit

 


 

 SPORTEREDMÉNYEK

2013-2014-es tanév

Szolnoki Műszaki Szakközép és Szakiskola Pálfy - Vízügyi Tagintézmény

 I. DIÁKOLIMPIA

 

SPORTÁG

VÁROSI

MEGYEI

TERÜLETI-ORSZÁGOS

TESTNEVELŐ

IDŐPONT

ÓRA

Atlétika Cs.

 

Távolugrás  4. hely

Magasugrás

Svédváltó

Borbiró Zoltán 12.c

Fridrich Donát 10.d

Koch Márk  12.b

Pócsi Zsolt 12.b

Sütő Balázs Péter 12.b

 

Dajka József

2013.10.25.

4 óra

Mezei Futóverseny Martfű

 

V. kcs. csapat 7. hely

Csiga János  9.c  3. hely

Földi Bendegúz 10.e 26. hely

Szántó László 10.e 27. hely

Böröcz Ádám 10.e 33. hely

Gombai Levente 10.e 39. hely

 

Szentmártoni Olga

2013.10.21.

4 óra

Mezei Futóverseny Martfű

 

VI. kcs csapat  4. hely

Telek Ferenc  11.a 10. hely

Sike Zsolt  12.e  11.hely

Bezzeg Bence  12.e  12. hely

Borbiró Zoltán 12.c 32. hely

 

 

 

 

Kosárlabda fiú igazoltak

Szolnok

(összevont csapat

a Jendrassikkal)

3.hely

Házi Tamás 11.D

Kovács Miklós 2/14/CI

Pivovárnyik Márk 1/13/D

Szántó László 10.E

(Jendrassik 7 fő)

 

 

Franczenné Kiss Katalin

2013. 11.14.

 

2013.11.18.

6 óra

 

 

5 óra

Teremlabdarúgás – Futsal

Szolnok

7. hely

 

 

Pálinkás Réka

2013.nov. 29.

2013. dec. 6.

3 óra

1 óra

Floorball

Szolnok

7. hely

Gőz Zoltán 2/14.a

Kovács Ádám 10.c

Takács Dávid 2614.ei

Várhalmi Sándor 11.e

 

 

Szentmártoni Olga

2013.12.17.

4 óra

Kosárlabda fiú amatőr

(Összevont csapat )

Szolnok

1.hely

Pálfy: 5 fő

Balogh Bendegúz 9.D

Csörgő Balázs 11.D

Házi Tamás           11.D

Kovács Miklós      2/14/CI

Pivovárnyik Márk 1/13/D

Jendrassik: 6 fő

ÉPFA: 1 fő

 

 

Franczenné Kiss Katalin

2014.01.14.

6 óra

Úszás

4. hely

100 m mell „B” kat.Sütő Balázs 12.b

6. hely

100m mell „B”kat. Deme Rómeó 9.b

6. hely

100m hát „B”kat. Sávai Csaba 10.c

4. hely

100m mell „B”kat. Mészáros Fruzsina 10.b

6. hely

100m mell „B”kat. Tóth Luca 10.a

2. hely

100m gyors „A”kat. Kiss Ádám II/14.ce

4. hely

100m mell „A”kat. Kiss Ádám II/14.ce

 

 

Modla Csilla

2014.1.16.

2 óra

Kosárlabda fiú amatőr

(Összevont csapat )

Szolnok

 

MEGYEI 2. HELY

Pálfy: 7 fő

Csörgő Balázs 11.D

Házi Tamás 11.D

Kengyel Krisztián 11.D

Papp Bence 11.D

Tanács Armand 11.D

Kovács Miklós 2/14/CI

Pivovárnyik Márk 1/13/D

Jendrassik: 4 fő

ÉPFA: 1 fő

 

Franczenné Kiss Katalin

2014.02.13.

9 óra

Tollaslabda

 

 

2014-02-02 Újszász

Lány V.kcs.

Tóth Brigitta 5.hely

Ökrös Teréz 7.hely

Tóth Luca 14.hely

Fiú VI: kcs.

DékányGábor1hely

Gőz Zoltán6.hely

2014-03-08

Szeged

/területi/

DékányGábor1hely

Tóth Brigitta 5.hely

 

Dajka József

 

 

Lábtoll – labda

Újszász

 

V. kcs. fiú 3-as

1. hely

Ágotai Olivér 11.e

Barta Martin 9.d, Bábosik Ádám 10.c

V. kcs. egyéni:

Barta Martin 3. hely

Ágotai Olivér 5. hely

Bábosik Ádám 7. hely

V. kcs leány 3-as:

2. hely

Fehér Valéria 10.a, Márkus Cintia 10.a, Szacskó Ágota 10.e

V. kcs. egyéni:

Fehér Valéria 3. hely, Szacsó Ágota 5. hely, Márkus Cintia 6. hely

VI. kcs. fiú 3-as:

4. hely

Alföldi Patrik 11.c, Farkas Balázs /ÉPFA/, Farkas Martin 11.c, Szöllősi Dániel 11.c

VI. kcs egyéni:

Farkas Martin 7. hely

ORSZÁGOS

V. kcs. fiú 3-as

1. hely

Ágotai Olivér 11.e

Barta Martin 9.d, Bábosik Ádám 10.c

V. kcs. egyéni:

Ágotai Olivér 5. hely

Bábosik Ádám 6. hely

Barta Martin 7. hely

V. kcs leány 3-as:

2. hely

Fehér Valéria 10.a, Márkus Cintia 10.a, Szacskó Ágota 10.e

V. kcs. egyéni:

Fehér Valéria 6. hely, Szacsó Ágota 9. hely, Márkus Cintia 7. hely

VI. kcs. fiú 3-as:

5. hely

Alföldi Patrik 11.c, Farkas Balázs /ÉPFA/, Farkas Martin 11.c, Szöllősi Dániel 11.c

 

 

Dajka József

2014.02.

7 óra

Kosárlabda V.kcs.lány

 

2.hely

László Andrea 10.a

Ökrös Teréz     10.a

Tóth Luca         10.a

Bajusz Olívia    10.b

Lovrity Dóra     10.b

Marosi Anna 10.b

Mészáros Fruzsina 10.b

Molnár Réka 10.b

 

 

Franczenné Kiss Katalin

2014.03.14.

6 óra

Kosárlabda

amatőr lány

-

4.hely

László Andrea 10.a

Ökrös Teréz     10.a

Tóth Luca         10.a

Bajusz Olívia    10.b

Lovrity Dóra     10.b

Marosi Anna 10.b

Molnár Réka 10.b

 

 

 

 

 

Atlétika

 

VI.kcs. Ruska Cintia II. hely Távolugrás; I.hely 1500m futás

V.kcs. Szántó László I. hely Magasugrás

V.kcs. Kárpáti Evelin II. hely 200m futás; V. hely Távolugrás

V.kcs. Kárpáti Eszter III. hely Távolugrás

 

Szentmártoni Olga, Modla Csilla

2014.04.28.

2014.04.29.

2-2

 

 

 

II. SZABADIDŐSPORT

 

RENDEZVÉNY

HELYEZÉS

NÉVSOR

TESTNEVELŐ

IDŐPONT

ÓRA

Tiboldi kosárlabda torna Versegy gimn.

3.hely

Aranyi Bálint 12.c

Kovács Miklós 2/14/ci

Pivovárnyik Márk 1/13/d

Szántó László 10.e

Csörgő Balázs 11.d

Házi Tamás 11.d

Kengyel Krisztián 11.d

Kormos Gergő 11.d

Papp Bence 11.d

Szabó Soma 11.d

Tanács Armand 11.d

Franczenné Kiss Katalin

szept. 6.

14.-18-ig

Tiszaligeti Napok szeptember 22-24.

Floorball

6. hely

Kovács Ádám 10.c, Várhalmi Sándor 11.a, Laczik Márk 11.e, Gulyás Martin 9.e, Nagy Viktor 9.e

 

Szentmártoni Olga

2013.09.18.

szerda

16.00-18.15.

Tiszaligeti Napok

labdarúgás 1. cs.

nem jutott tovább

Borbiró Zoltán 12.c, Szabó Martin 12.c, Kotymán Arnold 11.e, Mácsai Zoltán 12.c, Batizi Miklós 11.e, Zsákai Béla 10.d, Veréb Dániel 2/14.e, Veréb Viktor 2/14.e, Bezzeg bence 12.e, Bajári Tamás 9.c, Hárfa Bence 2/14.c-i, Kocséri Péter 11.b

Dajka József

2013.09.19.

csütörtök

13.00-16.00.

Tiszaligeti Napok labdarúgás 2. csapat

nem jutott tovább

Pászti Martin 9.b Baksa Máté 9.d Csőke Máté 11.dKormos Gergő 11.d Nagy Máté 11.d Törőcsik Dániel 11.d Sütő Balázs 12.b Ronyecz Richárd 12.b Fekete Dávid 12.d Papp Kristóf 12.d. Kocséri Péter 11.b Urpán Pap Tamás 11.b

Franczenné Kiss Katalin

2013. 09.19.

csütörtök

13.00-16.30.

Tiszaligeti Napok röplabda

10. hely

Szekrényesi Lili 11.b, Túri Anna 11.b, Vizsnyai Víta 11.b, Bodor Mónika 12.a, Kovács Alexandra 12.a, Héja Ágota 12.a

 

Szentmártoni Olga

2013. 09. 20.

péntek

12.30-16.30.

Tiszaligeti Napok

kézilabda

4. hely

Szabó Máté 11.b, Somodi Soma 11.b, Deme Rómeó 9.b, Baláti József 9.b, Zagyi Balázs 9.e, Bihari Imer 9.c, Pirger Balázs 9.c, Berényi Erik 9.c, Kerekes László 2/14.ci

Modla Csilla

2013. 09.20.

péntek

13.00-16.30.

Tiszaligeti Napok kosárlabda leány

4.hely

László Andrea 10.a Ökrös Teréz 10.a Bajusz Olívia10.b Lovrity Dóra 10.b Lőrincz Anna 10.b Marosi Anna 10.b Mészáros Fruzsina 10.b Herceg Csenge 11.b Szedő Nóra 11.b

Franczenné Kiss Katalin

2013.09.20.

péntek

12.30-16.00

Tiszaligeti Napok kosárlabda fiú

9. hely

Balogh Bendegúz 9.d.Szántó László 10.e Csörgő Balázs 11.dKengyel Krisztián 11.d Szabó Soma 11.d Pivovárnyik Márk 1/13/d

Franczenné Kiss Katalin

2013. 09.21. szombat

9.00-14.30

Tiszaligeti Napok teremtájfutás

1. hely, 2. hely, 3. hely egyéniben

Nagy Viktor 9.e, Hevesi Roland 11.b, Dancz Dávid 10.c, Kovács Gábor 10.c

Pálinkás Réka

2013. 09.21. szombat

16.00-17.45.

Tiszaligeti Napok lövészet

4. hely

11. hely

Molnár Katalin 11.a

Hevesi Roland 11.b

Polnik Ádám 10.e, Balogh János Pál 9.e, Bathó Kristóf 9.e, Majercsik Nándor 9.e

Pálinkás Réka

2013.09.21.

 szombat

11.00-13.00.

Tiszaligeti Napok erő-állóképességi verseny

7. hely

12. hely

Sávai Csaba 10.c

Borbiró Zoltán 12.c

Pálinkás Réka

2013. 09.21.

szombat

9.00-11.00.

Belépés Nemcsak Tornacipőben

6. hely

Tóth Gábor 11.e, Kovács Ádám 10.c, Sácai Csaba 10.c, Csiga János 10.c, Zagyi Balázs 9.e, Komáromi Lajos 9.e, Hevesi Roland 11.b, Süle Soma 11.c, Bozorádi János 11.c

Pálinkás Réka

2013.11.10. vasárnap

3 óra

Városi floorball verseny RISZI

6. hely

Várhalmi Sándor 11e, Laczik Márk 11e, Kovács Ádám 10c, Urbán Gergő 10a

Szentmártoni Olga

2014.03.25.

3 óra

Városi Amatőr Diákbajnokság kosárlabda fiú

3.hely

Kovács Miklós 2/14/ci

Pivovárnyik Márk 1/13/ d

Szabó Soma 11.d

Csörgő Balázs 11.d

Papp Bence 11.d

Kengyel Krisztián 11.d

Tanács Armand 11.d

Franczenné Kiss Katalin

2014.04.15.

14-18-ig

 

 

V.MÁS ISKOLA  ÁLTAL RENDEZETT VESENYEK

 

RENDEZVÉNY

HELYEZÉS

NÉVSOR

TESTNEVELŐ

IDŐPONT

ÓRÁK

Tiboldi Kupa Kosárlabda Torna (Verseghy)

3. hely

1/13/d Pivovárnyik Márk

2/14/ci Kovács Miklós

12/c Aranyi Bálint

10/e Szántó László

11/d Csörgő Balázs

Csajbók Ádám

Kormos Gergő

Kengyel Krisztián

Szabó Soma

Papp Bence

Tanács Armand

 

Franczenné Kiss Katalin

2013.09.06.

5 óra

 

 


 

 

Versenyző neve:

Verseny

megnevezése:

Szakma/tantárgy

neve:

 

Elért helyezés:

Felkészítő tanár,

oktató:

Molnár Péter

OSZTV

automatikai műszerész

2.

Bagi Gábor

Takács Péter

Orgoványi Péter

OSZTV

környezetvédelem-

vízgazdálkodás

1.

Erdeiné Csontos Margit

Szekeres Erzsébet

 

Kárpáti Cintia

OSZTV

környezetvédelem-

vízgazdálkodás

2.

Erdeiné Csontos Margit

Szekeres Erzsébet

 

Serfőző Norbert

OSZTV

környezetvédelem-

vízgazdálkodás

6.

Erdeiné Csontos Margit

Válentiné Báldos Éva

Molnár Péter

Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny /csapat/

elektrotechnika-elektronika

9.

Szathmáry István

Bagi Gábor

Gulyás Szilveszter

Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny /csapat/

elektrotechnika-

elektronika

9.

Szathmáry István

Bagi Gábor

Bencsik Ádám

Pattantyús Nyák-tervező verseny

elektrotechnika-elektronika

2.

Dombovári Mátyás

Fehér László

Pattantyús Nyák-tervező verseny

elektrotechnika-elektronika

5.

 

Dombovári Mátyás

Halmi Alexandra

SZÉTV döntő

környezetvédelem-

vízgazdálkodás

6.

Válentiné Báldos Éva

 

Lajkó György

SZÉTV döntő

NEFMI

elektrotechnika-

elektronika

22.

Hajnal István

Dombovári Mátyás

Kiss Zoltán

SZÉTV döntő

NEFMI

elektrotechnika-

elektronika

30.

Hajnal István

Dombovári Mátyás

Bencsik Ádám

Országos Elektronikai Konstrukciós

Verseny (csapat)

NEFMI,

Puskás T. SZKI

elektrotechnika-

elektronika

3.

Szentandrássy Ferenc

Silye Gábor

Fehér László

Országos Elektronikai Konstrukciós

Verseny (csapat)

NEFMI,

Puskás T. SZKI

elektrotechnika-

elektronika

3.

Szentandrássy Ferenc

Silye Gábor

Erdei Szabolcs

OMTV

MOKE

vegyipari technológia

fizikai-kémia

3.

Skalszky László

Csákné Nagy Katalin

Szabó László

OMTV

MOKE

vegyipari technológia

fizikai-kémia

6.

Skalszky László

Csákné Nagy Katalin

Miklós Gergely

OMTV

MOKE

vegyipari technológia

fizikai kémia

11.

Skalszky László

Csákné Nagy Katalin

Major Máté Miklós

SZÉTV döntő

NEFMI

vegyipari alapismeretek

2.

Terjékiné Tóth Edit, Németh Borbála, Hegedűs Csilla

Dékány Attila

SZÉTV döntő

NEFMI

vegyipari alapismeretek

5.

Terjékiné Tóth Edit, Németh Borbála, Hegedűs Csilla

Rácz Krisztián

SZÉTV döntő

NEFMI

vegyipari alapismeretek

7.

Terjékiné Tóth Edit, Németh Borbála, Hegedűs Csilla

Major Máté Miklós

OKTV országos döntő

Oktatási Hivatal

kémia II. kategória

19.

Terjékiné Tóth Edit

Barta Dániel

Irinyi János Országos Kémia Verseny (területi)

Magyar Kémikusok Egyesülete

kémia I.C. kat.

7-8.

Csákné Nagy Katalin

Hegedűs Csilla

Csáki Réka

Irinyi János Országos Kémia Verseny (területi

Magyar Kémikusok Egyesülete

kémia II.C kat.

4.

Terjékiné Tóth Edit,

Németh Borbála

Király József

Irinyi János Országos Kémia Verseny (területi)

Magyar Kémikusok Egyesülete

kémia II.C kat.

5.

Terjékiné Tóth Edit,

 Németh Borbála

Király József

Irinyi János Országos Kémia Verseny (döntő)

Magyar Kémikusok Egyesülete

kémia II.C kat.

3.

Terjékiné Tóth Edit,

 Németh Borbála

Csáki Réka

Irinyi János Országos Kémia Verseny (döntő)

Magyar Kémikusok Egyesülete

kémia II.C kat.

6.

Terjékiné Tóth Edit,

 Németh Borbála

Barta Dániel

Irinyi János Országos Kémia Verseny (döntő)

Magyar Kémikusok Egyesülete

kémia I.C. kat.

8.

Csákné Nagy Katalin

Hegedűs Csilla

Major Máté Miklós

Curie Kémia Emlékverseny

(Területi forduló)

Curie Alapítvány

kémia

2.

Terjékiné Tóth Edit

Dékány Attila

Curie Kémia Emlékverseny

(Területi forduló)

Curie Alapítvány

kémia

4.

Terjékiné Tóth Edit

Rácz Krisztián

Curie Kémia Emlékverseny

(Területi forduló)

Curie Alapítvány

kémia

12.

Terjékiné Tóth Edit

Lendvai Éva

Curie Kémia Emlékverseny

(Területi forduló)

Curie Alapítvány

kémia

13.

Csákné Nagy Katalin

Csekő Richárd

Curie Kémia  Emlv. (Területi forduló)

Curie Alapítvány

kémia

16.

Csákné Nagy Katalin

Zsidó Tamás Béla

Curie Kémia Emlékverseny

(Területi forduló)

Curie Alapítvány

kémia

19.

Csákné Nagy Katalin

Csáki Réka

Curie Kémia Emlékverseny

(Területi forduló)

Curie Alapítvány

kémia

7.

Terjékiné Tóth Edit

Király József

Curie Kémia Emlékverseny

(Területi forduló)

Curie Alapítvány

 

kémia

5.

Terjékiné Tóth Edit

Major Máté Miklós

Curie Kémia Emlékverseny

(Döntő)

Curie Alapítvány

kémia

9.

Terjékiné Tóth Edit

Dékány Attila

Curie Kémia Emlékverseny

 (Döntő)

Curie Alapítvány

kémia

12.

Terjékiné Tóth Edit

Major Máté Miklós

 

Dékány Attila

 

Rácz Krisztián

Hlavay József Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia

Pannon Egyetem

Saját kutatómunka bemutatása: ember és energia szekció

5.

Terjékiné Tóth Edit

Király József

Hlavay József Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia

Pannon Egyetem

Kémia feladatm. verseny

  1.                 kategória

2.

Terjékiné tóth Edit

Csáki Réka

Hlavay József Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia

Pannon Egyetem

Kémia feladatm. verseny

  1.               kategória

3.

Terjékiné Tóth Edit

Ádám Zsolt

Holló András Megyei Fizika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

fizika

2.

Terjékiné Tóth Edit

 

 

Sike Zsolt

Holló András Megyei Fizika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

fizika

2.

Mohácsi Ottó

Izbéki Ádám

Holló András Megyei Fizika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

fizika

1.

Mohácsi Ottó

Uhrin Ádám

Holló András Megyei Fizika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

fizika

6.

Mohácsi Ottó

Kiss Tamás

Holló András Megyei Fizika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

fizika

1.

Mohácsi Ottó

Vas Dávid

Holló András Megyei Fizika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

fizika

5.

Kazinczy Judit

Izbéki Ádám

Mikola Sándor Országos Fizika Verseny

Vermes Miklós Alapítvány, NEFMI

fizika

4.

Mohácsi Ottó

Csáki Réka

Megyei Történelem Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

történelem

4.

Kenyeres Ildikó

Maróti Máté

Megyei Történelem Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

történelem

5.

Szűcs Anna

Kasza Norbert

Megyei Történelem Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

történelem

1.

Kozma Csaba

Jelenfi Róbert

Megyei Történelem Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

történelem

2

Nagy Zsuzsanna

               

 

 

 

Urbán András

Megyei Irodalom Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

irodalom

6.

Kozma Csaba

Izbéki Ádám

Megyei Matematika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

matematika

1.

Mohácsi Ottó

Kiss Tamás

Megyei Matematika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

matematika

2.

Mohácsi Ottó

Kovács Máté

Megyei Matematika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

matematika

3.

Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

Nagy Tamás

Megyei Matematika Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

matematika

5.

Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

Bede Martin

Megyei Antol nyelv Verseny

Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

angol nyelv

5.

Nagy Margit

Király József

Megyei Angol nyelv Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

angol nyelv

1.

Nagy Margit

Hornich Andreas

Megyei Angol nyelv Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

angol nyelv

1.

Nagy Margit

Lengyel Sándor

Megyei Angol nyelv Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

angol nyelv

1.

Nagy Margit

Tolnai Mariann

Megyei Német nyelv Verseny

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

német nyelv

3.

Bátyai Olga

Bozorádi János

Szép Magyar Beszéd

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

magyar nyelv és irodalom

4.

Kozma Csaba

Turai Tiborné

Bozorádi János

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

 

könyvtárhasználat

1

Erdősné Márta Mária

Szabó Ákos

Szép Magyar Beszéd

JNSZ Megyei Pedagógiai Intézet

magyar nyelv és irodalom

7.

Nagy Zsuzsanna

Turai Tiborné

 

 

 

 

Versenyző neve:

Verseny

megnevezése:

 

Verseny kiírója:

Szakma/tantárgy

neve:

 

Elért helyezés:

Felkészítő tanár,

oktató:

 

Kovács Ádám

Kajak-kenu Diákolimpia

K-2

MDSZ

 

testnevelés

5.

Chladek Kálmán

 

Nagy Árpád

Kajak-kenu Diákolimpia

K-1

MDSZ

 

testnevelés

 

1.

 

Chladek Kálmán

 

Ágotai Olivér

Lábtoll-labda

Országos Diáko.

3-as verseny

(csapat)

MDSZ

 

testnevelés

 

4.

 

Fehér János

 

Farkas Martin

Lábtoll-labda

Országos Diáko.

3-as verseny

(csapat)

MDSZ

 

testnevelés

 

4.

 

Fehér János

 

Fekete Sándor

 

Lábtoll-labda

Országos Diáko.

3-as verseny

(csapat)

MDSZ

 

testnevelés

 

4.

 

Fehér János

 

Joó Richárd

Lábtoll-labda

Országos Diáko.

3-as verseny

 

MDSZ

 

testnevelés

 

8.

 

Fehér János

 

Joó Richárd

Lábtoll-labda

Országos Diáko.

3-as verseny

(csapat)

 

 

MDSZ

 

testnevelés

 

2.

 

 

Fehér János

Sike Zsolt

 

Budó Ágoston Fizika Verseny

Szegedi Egyetem

fizika

3.

Mohácsi Ottó

Kiss Tamás

OKTV

matematika

OH

matematika

39.

Mohácsi Ottó

 

   

Copyright © 2012 SZOLMUSZ Pálfy-Vízügyi Tagintézmény. Minden jog fenntartva. | Impressum